Filibiny, wschód słońca.

Dzień dobry wszystkim 🙂

W 2018 roku, postanowiłam, że dopieszczę studio o piękną stronę internetową. I tak zrobiłam. Razem z blogiem. I nic dalej się nie wydarzyło. Absolutnie nic. Koniec historii.

Nawet mnie to rozbawiło wczoraj, gdy zobaczyłam „bloga” pustego od początku do końca.

2018…2020…

Jak to mówią, jedni szukają sposobu, drudzy powodu..

Żeby nie marnować czasu, do brzegu 😉

Na codzień komunikujemy się z Wami za pomocą Instagram i Facebook. Nie mam tam możliwości aby pokazać i opisać wszystko, co dzieję się wokół studia. Może to być informacja podana w pigułce, ale często czuje „niesmak”, że umniejszyłam wartości tej informacji, albo w ogóle nie podzieliłam się istotnym wydarzeniem, artykułem, szkoleniem. A przecież to jest tak ważne!

Dla mnie studio to nie tylko pasja, hobby. Dla mnie studio jest podstawową funkcją życiową jak oddychanie. Oddychasz – żyjesz.

To coś co jest integralną częścią mojego „jestestwa” – dlatego czasami mam wrażenie, że to co przekazuje na social mediach nie jest współmierne z tym czego doświadczam. Nie jest tym,czego doświadczamy jako team.

Bo choćby – jak opisać krótko VibeShow, galę z okazji 10-lecia DAVINES POLSKA, podczas której razem z trenerami Davines Polska przygotowywaliśmy przepiękny pokaz, obok innych, uznanych przez świat artystów. Przygotowywaliśmy się na to pół roku, 10 zjazdów, modelki, burza mózgów, ogrom pracy. I co ? 5 zdjęć, 4 hasztagi ?

Jak opisać przepiękny wyjazd z Davines Polska na Hair on Stage na Filipiny, podczas którego co 15 minut przeżywaliśmy zachwyt otoczeniem, sztuką, przepięknymi pokazami fryzjerskimi – jak to ugryźć w 4 zdaniach i na 5 fotkach ??

Dlatego tutaj będę mogła podzielić się z Wami ‘bardziej’. Szczególnie w temacie naszych szkoleń, wyjazdów, akcji w które chętnie się włączamy 🙂

Wrócimy na WWHT na Islandię, do Parmy, na HOS na Filipiny. Wrócimy do niesamowitych szkoleń z Tomkiem Bronowickim, Gosią Piechocińską, z cudownymi trenerami Davines. Przybliżymy Wam More Inside House – Akademię Davines w Warszawie, szkolenia z akademią Allilon z Londynu. VibeShow, sadzenie drzew i oczywiście Davines Talent Green House <3

Ale zaczniemy od początku …

Davines…

…dla mnie to jest początek <3

I o tym niebawem (ale nie w 2022) 😉

PS Zdjęcie powyżej nie jest przypadkowe, to wschód słońca, który miałam przyjemność oglądać na Filipinach. To początek nowego dnia… to początek tego bloga <3

Dobrej nocy!
Katarzyna Budzikowska-Kuraś

Write a comment:

Leave a Reply

%d bloggers like this: