Dżety, jednorożce i kłosy, czyli makijaże i fryzury na letnie festiwale

…Alternatywą dla kolorów jest Imprinter Davines. Wzory można nanieść na włosy za pomocą gotowych matryc, żeby uzyskać efekt karbownicy, gwieździstego nieba czy słojów drzew. Jeśli włosy zaczeszesz na gładko do przodu albo do boku, widoczny będzie graficzny wzór, a jeśli podniesiesz je do góry w nieładzie, wówczas kolor rozłoży się nieregularnie i stworzy efektowny melanż – mówi Katarzyna Budzikowska-Kuraś, trenerka Davines i założycielka salonu Studio 84 w Jeleniej Górze.

Fryzury na studniówkę 2020 – jak uczesać się na bal maturalny?

…Najchętniej wybieranymi stylizacjami będą fale i luźne podpięcia, które królowały na głowach już w zeszłym roku. Tegoroczne maturzystki zadbają jednak o efektowną objętość, różnorodny „skręt” oraz ozdoby”, podpowiada ekspertka.

Trendy karnawałowe – jakie fryzury królują w tym roku?

Perły, cyrkonie, a nawet muszle – biżuteryjne elementy w karnawale 2020 zdobią także włosy. W tym sezonie również to objętość wysuwa się na pierwszy plan, stanowiąc podstawę każdej stylizacji. O karnawałowych trendach opowiada fryzjerka Katarzyna Budzikowska-Kuraś…

Jakie fryzury na wesele są hitem w 2019 roku?

Sezon ślubny trwa. Uzupełnieniem szykownej kreacji i wieczorowego makijażu jest odpowiednia fryzura. Jakie upięcia są hitem w 2019 roku? Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliła się z nami Katarzyna Budzikowska-Kuraś, założycielka salonu Studio 84 w Jeleniej Górze, trenerka Davines. Kasia pokazała swoje propozycje dla włosów krótkich, długich i kręconych..