seria Heart of Glass

Seria Heart of Glass

Blondynki, czas poznać naszą nową linię Heart of Glass! Dzięki tej łatwej w użyciu 4-stopniowej pielęgnacji kompleksowo zadbacie o swoje blond włosy.

Potrzeby wszystkich rodzajów blondu zaspokajają wygładzający szampon, odżywka, kuracja wzmacniająca i rozświetlający fluid termiczny.

Być może przywykłaś do fioletowych kosmetyków do blondu, ale formuły szamponu i odżywki Heart of Glass mają unikatowy kolor – indygo

Ten żywy odcień pochodzi z naturalnego ekstraktu z owoców Jagua, uprawianych w sposób zrównoważony w Kolumbii, dla zachowania bioróżnorodności. Błękit z owoców Jagua jest idealny do ciepłych, jak i chłodnych blondów. Delikatnie równoważy tony i jednocześnie rozświetla. Włosom, które utraciły połysk na skutek promieni UV, słonej i chlorowanej wody, przywraca naturalny blask i witalność.

Ważne: kosmetyki mogą być używane przy każdym myciu, bez ryzyka przesycenia koloru.

 

Biacidic Bond Complex

Biacidic Bond Complex jest to mieszanka molekuł stworzonych i opatentowanych przez laboratoria Davines, łącząca w sobie intensywne działanie przeciwutleniające molekuł maleinianu liposolu ze wzmacniającym właściwościami kwasu maleinowego: pierwszy z nich wiąże się z aminokwasami, naprawiając uszkodzone włókna, a drugi chroni wzmacnia je.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4